Nauka w AXON Rybnik

 

Nauka języka obcego w AXON Rybnik odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania, dla różnych wiekowo grup.

Prowadzimy szkolenia z następujących języków:

ru cz fr sp it de gb

Kursy językowe są prowadzone metodą komunikacyjną, której głównym założeniem jest maksymalne wykorzystanie czasu zajęć na ćwiczenie umiejętności mówienia i rozumienia w języku obcym.

Dzięki opracowanemu przez nas systemowi nauki, uczeń podlega systematycznej, obiektywnej ocenie. Opracowany przez naszą szkołę językową system pozwala również na stałą kontrolę efektywności pracy lektora.

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w grupach 4-8 osobowych lub indywidualnie, co pozwala na przeznaczenie każdemu uczniowi odpowiedniej ilości czasu i uwagi. Integralną część kursu językowego stanowią: lekcje komputerowe, video-lekcje, pokazy slajdów, audio nagrywanie, video nagrywanie.

 

Zapytanie ofertowe

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego zapytania z dn. 8.10.2012 dot. wyboru lektora do prowadzenia zajęć w ramach projektu „50 to plus” została wybrana oferta P Anny Lazar, która uzyskała 100 pkt.

 

Nasze wyniki

Potwierdzeniem skuteczności programu szkolenia AXON Rybnik jest nasz wynik na poziomie 95% zdawalności egzaminów przez naszych kursantów.